تبلیغات
ظهور(نسل شریف) - فرازهایی از زندگی و وصیتنامه شهید مسعود خدادی
ظهور(نسل شریف)
آنکه معترض نیست، منتظر نیست و معترض، منتظر نیست - دکتر علی شریعتی

آرشیو موضوعی

آرشیو

دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :

فرازهایی از زندگی و وصیتنامه شهید مسعود خدادی

 

شهید مسعود خدادی در سال 1347 در شهرستان نوشهر در خانواده ای مذهبی متولد شد . او از سن نوجوانی یعنی پانزده سالگی زمانی که در کلاس سوم راهنمایی درس می خواند وارد بسیج سپاه پاسداران شد و بعد از آموزشهای نظامی برای دفاع از میهن به جبهه رفت و مدتی در جبهه های جنوب و غرب در زمینه های مختلف فعالیت کرد و تا زمان شهادت مسئول اطلاعات عملیات بود .

 

او در سال 1364 قبل از عملیات فاو برای مرخصی به منزل آمد و با درخواست خودش دختری از خانواده ای مذهبی را به عقد خود در آورد و بعد از سه روز به او اطلاع دادند که باید هر چه سریعتر به جبهه برگردد .

او با لباس سفید دامادی راهی جبهه شد و بعد از چند روز عملیات شروع شد ، مسعود بعد از موفقیت در این عملیات راهی عملیات محمد رسول الله (ص) شد و جهت شناسایی به خط مقدم رفت بعد از چند ساعت که تانکهای دشمن زیاد شدند . دوستانش عقب نشینی کردند ولی او در تیرس دشمن قرار گرفت و بعد از چند ساعت آن منطقه به دست دشمن افتاد . پیکر پاکش تاکنون در منطقه فاو به جای مانده است و زیارتگاه ملائکه می باشد آنطور که این شهید می خواست ( دوست دارم مانند خانم حضرت زهرا (س) تشییع جنازه نداشته باشم و قبرم پنهان باشد .)

 

((نامش در دفتر سرخ شهادت جاودانه باد))

 

فرازهایی از وصیت نامه شهید مسعود خدادی

 

خدایا ! اول مرا از هر گونه گناه و معصیت پاک بگردان و بعد مرا از این دنیای فانی ببر . خدایا ، کمکم کن تا بتوانم سیئاتم را با حسناتم بپوشانم ، خدایا ، دوست دارم تو مرا قبول کنی نه دیگران ، پس مرا شهید واقعی بگردان .

مردم حزب الله بدانید که اسلام همچون درختی است که به آب احتیاج دارد پس باید این درخت را آبیاری نمود اما این درخت به آبی احتیاج دارد که هر کس نمی تواند آنرا آبیاری کند ، یعنی خون خود را به پای این درخت بریزید .

زیرا باید بفهمد راهی که می رود برای چه و به چه علت و به کجا می رود پس سعی کنید که امام را تنها نگذارید و جبهه ها را فراموش نکنید و گوش به فرمان امام بزرگوارمان باشید . چون اطاعت  از ولایت فقیه اطاعت از انبیاء است و اطاعت از انبیاء اطاعت از خداست .

برادر و خواهر حزب الله وقت خود را بی خود صرف نکنید ، قرآن زیاد بخوانید ، کتابهای شهید دستغیب و شهید مطهری را مطالعه کنید که فکرانسان رانسبت به مسائل بیشتر باز می کنند . نمازتان را اول وقت و به جماعت بخوانید وحبهه ها را تقویت کنید تا خود را بسازید و ایمانتان را قوی کنید و از امداد های غیبی خداوند برای مردم بگویید .

امروز رزمندگان اسلام همچون حسین بن علی(ع) سر از بدنشان جدا می شود و همچون ابوالفضل العباس دو دستشان جدا می گردد ، ما ، در این جنگ تحمیلی ، علی اکبرها وعلی اصغرهای زیادی تقدیم راه خدا کردیم و این نشان دهنده این است که صدام بعثی از اصل و نسب یزیدیان کافر میباشد که خونشان دررگ این کثیف ملعون جریان دارد .

او می خواست همچون پدرش امام عزیزمان را به شهادت برساند اما ملت ایران اهل کوفه نبودند و نیستند که امام بزرگوارمان تنها بماند .  آنها مردانه جنگیدند و به شهادت رسیدند و ننگ و ذلت را از خود دور کردند و به معبود رسیدند واین شعار را سرمشق کار خود قرار دادند .

می جنگیم ، می میریم ، سازش نمی پذیریم .

حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست .

ان شاء الله

مسعود خدادی

24/7/1364

درباره وبلاگ

هر کس این سوال به ذهنش می رسد که امام زمان، این رهبر نجات بخش انتهای تاریخ، چگونه می تواند بر جهان پیروز شود؟ در اینجا امام صادق (ع) یک توجیه بسیار عمیق و کاملاً جامعه شناسانه و تاریخی دارد که: «قدرتهای ستمکار و قطبهای جنایت و ظلم به قدری از درون به فساد خواهند رفت که مقاومتشان را از دست می دهند و آنگاه شما از بیهوشی و خواب خرگوشی بیدار شده و چون مسلح به نیروی ایمان و آگاهی هستید بر آن قدرتهای از درون پوسیده و از بیرون فرسوده پیروز می شوید» و این پیروزی بر اساس منطق و غیبت و سنتهای اجتماعی است، سنتهایی که در اسلام قوانین خداوند است نه قوانین ماتریالیستی.
مدیر وبلاگ : عماد

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

; ثبت نام استشهدایون داوطلب اعزام به بحرین 		rahil.ir

آپلود عكس