تبلیغات
ظهور(نسل شریف) - حقوق بشر از نوع آمریكایی!!!
ظهور(نسل شریف)
آنکه معترض نیست، منتظر نیست و معترض، منتظر نیست - دکتر علی شریعتی

آرشیو موضوعی

آرشیو

دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :

حقوق بشر از نوع آمریكایی!!!

                                                            

 چند شب پیش اخبار می گفت هیلاری خانم یه تشخیص نو و جدید در مورد جمهوری اسلامی دادند و اون اینكه در ایران حقوق بشر نقض میشه! اینكه تو ایران زندانیان سیاسی و آشوبگران عاشورا و روزه خوران روز قدس و فتنه گران،از زندان آزاد نمی شوند پس این نشون میده جمهوری اسلامی قوانین حقوق بشر رو زیر پا میذاره!

      حقوق بشر از نوع آمریكایی!!!

 

      چند شب پیش اخبار می گفت هیلاری خانم یه تشخیص نو و جدید در مورد جمهوری اسلامی دادند و اون اینكه در ایران حقوق بشر نقض میشه! اینكه تو ایران زندانیان سیاسی و آشوبگران عاشورا و روزه خوران روز قدس و فتنه گران،از زندان آزاد نمی شوند پس این نشون میده جمهوری اسلامی قوانین حقوق بشر رو زیر پا میذاره!

     آخه یكی نیست به اینا بگه شما كه دیگه حناتون واسه كسی رنگی نداره،شما چرا درباره ی حقوق بشر حرف می زنید؟ مردم آمریكای لاتین بشر نیستند كه مثل موش آرمایشگاهی باهاشون رفتار كردید و بیماری به جونشون انداختید؟اسنادش لو رفته،صدای شعارهای آمریكا ستیزی شون رو نمی شنوید؟ مردم بیچاره ی افغانستان بشر نیستند كه شما 11سپتامبر- كه اونم دیگه خواجه حافظ شیرازی هم می دونه خودتون سیاه بازی در آوردید - رو بهونه كردید تا  به مردم بیچاره و مظلومش ظلم كنید،آتیش رو سرشون بریزید و آوارشون كنید؟مردم سیل زده ی پاكستان كه همین جوری هم تو فلاكت هستند،بشر نیستند كه بمبارونشون می كنید؟

    اگه میخواین بگین خیلی زور دارین بیاین با یكی هم قدّ خودتون بجنگین،اگه جرأت دارین بیاین با ما بجنگین تا نشونتون بدیم جنگ یعنی چی!چرا به عراق و افغانستان و پاكستان بدبخت گیر دادین كه بی دفاع هستند،شما تو خواب شبتونم اگه ببینید به ما حمله كردید،خوابتون تبدیل میشه به یه كابوس،چون 8 سال همه ی دنیا رو بسیج كردین تا هر چه در توان دارند به صدام بدن تا یه انقلاب نوپا رو از پا در بیاره ولی نتونستین،خیلی واستون معمای پیچیده و چند مجهولیه كه چرا نشد؟! یه كشور در برابر كل دنیا،یه حكومت نوپا با كلی نفوذی از طرف شما،در برابر همه ی حكومت ها و پادشاهی های چندین ساله.

     سلاح های شیمیایی و پیشرفته مثل سلاح های فرانسوی،آواكس های آمریكایی،بمب افكن های میراژ و موشك اندازهای رولاند و ... در برابر آر.پی.جی و تانك و كاتیوشا.

نظامی ها و سربازها و درجه دارهای آموزش دیده و با سابقه كه حتی خیلی هاشون از كشورهای دیگه بودند در برابر جوونهای 20-21ساله و نوجوونهای 13-14ساله كه هیچ سابقه ی جنگیدن نداشتند و تا دیروز داشتن تو كوچه گل كوچیك بازی می كردند،فرمانده های 25 ساله كه هیچ كس باور نمی كرد فرمانده های چنین جنگ تمام عیاری اونا باشند.

      اصلاً همه ی اینا رو بی خیال، از همه مهمتر اینكه جنگی با این نامردی كه یك سال اولش كه هنوز چیزی  از جنگ نمی دونستیم،حتی فرمانده كل قوای ما هم با شما بود،با همین یه امتیاز، واقعاً چرا شما پیروز نشدید؟؟ شاید تا الأن، نظریه پردازاتون جواب این معادله ی پیچیده و چند مجهولی رو به شما گفته باشند؛ شما پیروز نشدید چون ما ولایت فقیه داریم، ما سید علی خامنه ای داریم،ما حضرت ماه داریم،جمهوری اسلامی داریم،وگرنه با این همه زحمتی كه شما كشیدید و می كشید،با این همه خرجی كه شما تو این بی پولی و بحران اقتصادی تون می كنید،غیر ممكن بود پیروز نشین،شما باید همون اول با كودتای نوژه این انقلاب رو از پا درمی آوردین،برای اون كودتا كه خیلی برنامه ریزی كرده بودید،خیلی خرج كرده بودید،فكرشم نمی كردید همون مرحله ی اول شكست بخوره!فكر نمی كردید نیازی به كودتای مخملی هم بشه،آخه تا كی می خواین تو كارهمه فضولی كنید و فكر كودتا برای دولتها باشید؟

چند شب پیش هم كه كودتای اكوادور شكست خورد،می گن اونم كار شما بوده؟! دست بردارید،تو این بحران و ركود اقتصادی برین یه فكری برای 3میلیون بی خانمانی كه تو كشورتون هستند بكنید.

     حالا هم جلوی ضرر رو بگیرید كه منفعته،این پولها رو خرج مردمتون بكنید كه هر روز دارن به ركود اقتصادی اعتراض می كنند،31سال ضرر كردید و خسته شدید،بسته دیگه.

    جواب این معادله ی چند مجهولی رو فهمیدین كه فكر حمله به ما رو هم نمی كنید و دارین با ما نرم می جنگید، شما در حد حمله به عراق و افغانستان و پاكستانید،شما هم مثل دوست دیرین و احمقتون هستید كه افسانه ی هلوكاست- كه اونم مثل 11 سپتامبر، همه می دونن یه بهانه ی بچه گانه ست- رو بهونه كرده تا به فلسطین حمله كنه،شما انقدر ترسو هستید كه احمدی نژاد تو سازمان ملل فقط پیشنهاد داد یه گروه بیان تحقیق كنند،ببینند مسئله ی 11سپتامبر كار كی بوده تا پس فردا نشه مثل هلو كاست كه حق صهیونیستها ضایع بشه،دست و پاتون رو گم كردین و به تكاپو افتادید و شروع كردین به اظهار نظر و...، خب چرا می ترسید؟ شما كه حقوق بشر رو رعایت می كنید كسی به شما كاری نداره،ما بخاطر خودتون میگیم،اگه هلوكاست هم همون اول پی گیری می شد،الأن همه ی مردم دنیا نمی گفتند هلوكاست یه توهّمه،افسانه ست!یهو دیدین پس فردا نسلهای دیگه هم گفتن 11سپتامبر كار خودتون بوده ها! از ما گفتن بود.

     حالا از حرفهای احمدی نژاد تو سازمان ملل، لجتون گرفته،چرا بچه بازی درمیارین؟زشته آخه!مردم چی می گن؟ نمی گن تا احمدی نژاد گفت 11سپتامبر،اینا هول شدند گفتند:حالا كه جمهوری اسلامی به ما گیر داده و می خواد دستمونو رو كنه،ما هم 8 نفر از مسئولین بالارتبه شونو تحریم می كنیم كه نتونن بیان كشور ما و همه ی اموالشون كه اینجا دارند رو ضبط می كنیم. آخه این كارها بده،مردم واستون حرف درمیارن ها،همین حالاشم رسانه های خودتون!اعتراف كردند كه احتمال سفر این 8نفر به آمریكا وجود نداره و اصلاً اموالی هم تو آمریكا ندارند!من كه وقتی خبر این تحریم شما رو شنیدم یاد بچگی هام افتادم كه وقتی تو خاله بازی باهم دعوامون می شد،گریه می كردیم و می گفتیم از خونمون برو بیرون،بعد هم دیگه راهش نمی دادیم و بهش هم اسباب بازی هامونو نمی دادیم،ما هم بچه بودیم واسه خودمون سیاست بازی بودیم ها!همه ی قوانین تحریم ها رو بلد بودیم.

 

درباره وبلاگ

هر کس این سوال به ذهنش می رسد که امام زمان، این رهبر نجات بخش انتهای تاریخ، چگونه می تواند بر جهان پیروز شود؟ در اینجا امام صادق (ع) یک توجیه بسیار عمیق و کاملاً جامعه شناسانه و تاریخی دارد که: «قدرتهای ستمکار و قطبهای جنایت و ظلم به قدری از درون به فساد خواهند رفت که مقاومتشان را از دست می دهند و آنگاه شما از بیهوشی و خواب خرگوشی بیدار شده و چون مسلح به نیروی ایمان و آگاهی هستید بر آن قدرتهای از درون پوسیده و از بیرون فرسوده پیروز می شوید» و این پیروزی بر اساس منطق و غیبت و سنتهای اجتماعی است، سنتهایی که در اسلام قوانین خداوند است نه قوانین ماتریالیستی.
مدیر وبلاگ : عماد

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

; ثبت نام استشهدایون داوطلب اعزام به بحرین 		rahil.ir

آپلود عكس