تبلیغات
ظهور(نسل شریف) - حقیقت 11سپتامبر(قسمت اول)
ظهور(نسل شریف)
آنکه معترض نیست، منتظر نیست و معترض، منتظر نیست - دکتر علی شریعتی

آرشیو موضوعی

آرشیو

دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :

حقیقت 11سپتامبر(قسمت اول)

                                                    

-نقش جوامع مخفی فراماسونری و ایلومناتی در 11سپتامبر.

-اهداف امریکا از انجام مناسک 11 سپتامبر.

-11سپتمامبر زمانی که کفار، اجنه و شیاطین را به جنگ با مقدسات دعوت کردند(قسمت دوم)

-11سپتامبر آغاز لشکر کشی تمام کفر در مقابل تمام سپاه امام عصر(عج) .(قسمت دوم)

-دلایل سوزاندن قرآن در نهمین سالگرد 11سپتامبر(قسمت دوم)

 

برای خواندن این مقاله جذاب و منحصر به فرد روی ادامه مطلب کلیک کنید

در بررسی حادثه 11 سپتامبر این دیدگاه که دو هواپیما به راحتی در حین  تدابیر شدید امنیتی امریکا و CIA ربوده شده و با ورود غیر قانونی در حریم هوایی نیویورک با برخورد به برج های دو قولوی مرکز تجارت جهانی جهان به عملیات تروریستی خود پایان دهند ، مسلما خیلی ساده انگارانه و کودکانه به نظر میاید. اما امروز و با توجه به سخنرانی رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران در صحن سازمان ملل درصد قابل توجهی از مردم امریکا و جهان ضمن اعتقاد به سیاست های پشت پرده واشنگتن خواستار پیگیری این حادثه و روشن شدن حقیقت هستند.

در این مقاله حقییر سعی کردم که نقش جوامع مخفی و هدایت آنها توسط اربابشان را در حادثه 11سپتامبر و دو روند برنامه ریزی ها و مقدمه سازی ها ، انجام پروژه یا شاید بهتر بگوییم مناسک 11سپتامبر و نیز روند اسلام ستیزی بعد از این مناسک را مورد پژوهش قرار دهم.(البته با این پیش فرض که خوانندگان، اطلاعات کامل از جوامع مخفی به خصوص فراماسونری و ایلومناتی دارند)

قبل از هر چیز یادآوری چند نکته در مورد نمادها و سمبل های ماسونها لازم و ضروری به نظر می آید و اینکه اصولا ماسونها حادثه ای را در جهان رهبری نمی کنند مگر اینکه علامات و نمادهای مقدس خود را به جای گذارند. می دانیم که جوامع مخفی هر چه دارند از تمدن مصر باستان وام گرفته اند و همین نمادگرایی افراطی اثبات این قضیه است.

اما اعداد9 و 11 و مضارب عدد 11(... . 22.33.44) و13 و 72 جزء اعداد مقدس ماسونهاست. آنها براین باورند که در هنگام انجام ی عملیات یا رهبری یک رویداد، استفاده ازاین اعداد میتواند نیروهای متافیزیکال را جذب کرده و همزمان از اجنه و شیاطین برای پیشبرد اهدافشان کمک بگیرند. چنانچه میبینید minsosoru Yamasaki  معمار و طراح مرکز تجارت جهانی یکی از نمادهایی که در طراحی این بنا بکار برده قرار گرفتن دو برج در کنار هم و تشکیل دادن عدد 11 می باشد ( در ادمه به نمادهای دیگر این معماری اشاره خواهم کرد) و اینکه این حادثه در دویست و چهل و پنجمین روز سال رخ داد(11=5+4+2) و صد و یازده  روز مونده بود به پایان سال، یا اینکه با ربودن پرواز شماره 11 این اتفاق افتاد... حتما میدانید که طبق گفته ناسا در ساعت 11:11 دقیقه 21 دسامبر 2012 قراره یک طوفان خورشیدی به راه بیفتد یا منجمان و پیشگویان باز همین ساعت و تاریخ را برای پایان دنیا و آغاز نظم نوین جهانی اعلام کرده اند، جالبتر آنکه شیطان پرستان هم این ساعت و تاریخ را برای ظهور لوسیفر بر روی زمین ترسیم کرده چنانکه بنیان گذار شیطان پرستی در کتاب خود زمان ظهور شیطان را ساعت 11:11 همان تاریخ ذکر کرده است...

و خوب البته موضوع نظم نوین جهانی و حوادثی که ظهور آنرا سهولت بخشد مانند 11سپتامبر از ابتدای تشکیل دولت امریکا در دستور کار بوده، همانطور که شما در تصویر زیر مشاهده می کنید این نقشه شوم در همان سالهای آغازین دولت امریکا  بر روی 5 دلاری ثبت و سپس 10و20و50و100دلاری تکمیل گردید.

                                                        ترتیب ریختن برج 2قلو از 1 تا 100 دلاری

 

                                                 

 

این استفاده بیش از حد از نمادهای ماسونی و برنامه ریزی های طولانی مدت خود گواه روشنی بر این موضوع خواهد بود که پشت پرده این حادثه به ظاهر تروریستی یک مناسک خاص توسط گروهی مخوف که خود را فرزندان زن بیوه و بندگان demon می دانند در حال وقوع بود.

اما نکته جالب تر نقش رسانه ها و به خصوص فیلم های هالیوود در ارتباط با آماده سازی اذهان عمومی برای انتظار این رویداد بود. به عنوان مثال در فیلم باشگاه مشت زنی (1999) پروژه mayhem به نظر میاید که این کره تراشکاری شده ، به کره ی موجود در مرکز تجارت جهانی اشاره دارد و در صحنه اساسی مربوط به یاد آوری حادثه 11سپتامبر ما نابودی آسمان خراشها و تغییر خط افق را می بینیم. و یا در فیلم "روز استقلال" ساخته کارگردان معروف فیلم های آخرالزمانی، رولند امریش(1996) پس از حمله اولیه نیروهای مهاجم بیش از 85 درصد توان نظامی آمریکا و متحدانش از بین می رود و در ادامه رئیس جمهور آمریکا با رهبری نجات یافتگان سراسر دنیا و بر اساس نقشه طراحی شده توسط دانشمند یهودی (که در این فیلم در کنار رئیس جمهور آمریکا نقش منجی جهان را دارد) در روز استقلال آمریکا به مقابله با نیروهای مهاجم فضایی پرداخته و در نهایت پیروز می شوند. در این فیلم سازندگان  القا می کنند که پایان دنیا زمانی است که موجودیت آمریکا و در اصطلاح استقلال آمریکا با خطر مواجه گردد. حمله سفینه های فضایی به کره ی زمین را ما بر روی عکس تلبلیغاتی این فیلم مشاهده می کنیم که در واقع یا آور حمله تروریستی به برج های دوقلو می باشد.

                                     روز استقلال

 

اما همانطور که میدانید پس از حادثه 11سپتامبر "بوش"رئیس جمهور وقت امریکا درخواست افزایش 87 بیلیون دلاری(87هزار میلیون) بودجه امریکا را خواستار شد.

اگر به فضای مجازی اینترنتی کاربران امریکایی و یا اخبار پیرامون بوش سری زده باشید حتما خواهید دید که تحلیلگران امریکایی "بوش" را یاد آور تفکرات پدر بزرگش "Crowley " و یا برخی او را دنباله رو و تکمیل کننده اهداف پدر بزرگش میدانند.

 می خواهید بدانید Crowley(پدر بزرگ بوش) چه کسی بوده و چرا کتاب شیطانی او درست در زمان برخورد هواپیما به برج های دو قلو باید توسط بوش خوانده می شد؟!؟

نویسنده : عماد. میرزایی

                                            پایان قسمت اول

 

نمایش نظرات 1 تا 30

درباره وبلاگ

هر کس این سوال به ذهنش می رسد که امام زمان، این رهبر نجات بخش انتهای تاریخ، چگونه می تواند بر جهان پیروز شود؟ در اینجا امام صادق (ع) یک توجیه بسیار عمیق و کاملاً جامعه شناسانه و تاریخی دارد که: «قدرتهای ستمکار و قطبهای جنایت و ظلم به قدری از درون به فساد خواهند رفت که مقاومتشان را از دست می دهند و آنگاه شما از بیهوشی و خواب خرگوشی بیدار شده و چون مسلح به نیروی ایمان و آگاهی هستید بر آن قدرتهای از درون پوسیده و از بیرون فرسوده پیروز می شوید» و این پیروزی بر اساس منطق و غیبت و سنتهای اجتماعی است، سنتهایی که در اسلام قوانین خداوند است نه قوانین ماتریالیستی.
مدیر وبلاگ : عماد

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

; ثبت نام استشهدایون داوطلب اعزام به بحرین 		rahil.ir

آپلود عكس