تبلیغات
ظهور(نسل شریف) - حقیقت 11سپتامبر (قسمت دوم)
ظهور(نسل شریف)
آنکه معترض نیست، منتظر نیست و معترض، منتظر نیست - دکتر علی شریعتی

آرشیو موضوعی

آرشیو

دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :

حقیقت 11سپتامبر (قسمت دوم)

                                                               

                         آیا آنها دوباره خدا را به مبارزه می طلبند؟

 

-11سپتمامبر زمانی که کفار، اجنه و شیاطین را به جنگ با مقدسات دعوت کردند.

-11سپتامبر آغاز لشکر کشی تمام کفر در مقابل تمام سپاه امام عصر(عج) .

-دلایل سوزاندن قرآن در نهمین سالگرد 11سپتامبر.

قبل از اینکه این مقاله را بخونید بد نیست نظر دوست خوبمون که در قسمت اول درج کرده بود و جای سپاس دارد رو بخونید:

خسته نباشد و ممنون از مطلب خوبتون
در ادامه مطلبتون و برای همه خوانندهای این پست شاید جالب باشه اگه برن و توی نرم افزار Wordشون این Q33NY (شماره پرواز هواپیمای برخورد کننده با برجها) رو با فرمت WingDingتایپ کنن و ببینن که چه اتفاقی میفته! http://tipemoslem.blogfa.com

 

Crowley  کتاب شیطانی خود به نام (کتاب قانون) در سال 1904 را پس از تفکرات و عبادتش در خوابگاه پادشاه هرم بزرگ گیزا ، دریافت کرد. او ادعا کرد با موجودی به نام Aiwas  ارتباط بر قرار کرده. او از این نماد در اثرش استفاده کرد.

                                                           عکس کرولی و کتاب قانون

Crowley  این نقاشی از موجودی هوشمند غیر انسان را که در طول انجام مناسک ، آن را دیده در ارتباط با خدای مزرعه در افسانه یونان pan کشیده شده است.

می دانید بوش در زمان حادثه 11سپتامبر کجا و در حال انجام چه کاری بود؟!؟

بوش در یک مدرسه با بچه های کلاس در حال خواندن (کتاب قانون) پدربزرگ بودند(رجوع شود به اسناد و فیلم های لحظه اطلاع رسانی حادثه 11سپتامبر به بوش)

خواندن کتاب پدربزرگ که با شروع مناسک 11سپتامبر همراه بود ، درواقع اهدائی است از مناسک عظیم  11سپتامبر، به خدای بزرگpan (شیطان) توسط نوه.

توجه کنید!!

این همه کتاب، اونوقت در لحظه برخورد هواپیما به برج دوقولو ، بوش باید این کتاب را انتخاب میکرد و کلمات آن کتاب همان کلماتی بود که توسط بچه های کلاس ، درست در همان لحظه ای که حمله اتفاق افتاد همسرایی می شد.

همان طور که می دانید شیطان پرستان همیشه از نمادهای معکوس و وارونه استفاده می کنند، و همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید بوش در کلاس درس بر عکس شاگردان،  کتاب را وارونه در دست گرفته و مطالعه می کند

                        بوش در حال خواندن کتاب قانون               

                                                    

اما synchronist ارتباطی برقرار کرده بین Aiwas و فیلم The wizard of Oz (1978) . که شما شباهت بین نقاشی غریبه فرامادی خاکستری Crowley و تصویر ارائه شده برای جادوگر Oz در نسخه فیلم را مشاهده می کنید.

                                                                              

 

                                             مرکز و مابین برج های دو قلو

 در این فیلم Oz  باز ما شهر سبز را می بینیم که به نیویورک متصل است. بارسیدن به پایان جاده زرد، دارونی و همراهانش از دروازه های دایره ای شکل عبور می کنند. از میان در ما 3 هرم را می بینیم، در پشت شکل هرمی ، در میان ستونهای هرم مرکز جهانی ، کره را می بینیم (نماد کعبه) . ساکنین شهر Oz با سبکی مناسک گونه دور کره می رقصند.بالای گنبد کره حروف غول پیکر کلمه Oz را می بینیم نمادهای pan و Aiwas درست در مرکز دیده می شوند. جایی که عصر جدید آغاز شد و جایی که دروازه ستاره باز شد (کره بین دو برج دوقولو)

می دانید معمار و طراح مرکز تجارت جهانی خود، میدان را به عنوان نماد معروف کعبه در نظر گرفت.

 

آیا آنها دوباره خدا را به مبارزه می طلبند؟

یا اینکه اشاره دارند به ویرانی کعبه در آینده؟ (نشانه های آخر الزمان)

 

اینکه اصولا ماسونها در سبک و سیاق معماریشان توجه ویژه ای به ساختن دروازه با استفاده از بر پا داشتن برج ها و یا نوع خاصی معماری دارند حقیقتیست انکار ناپذیر و به گفته خود ماسونها به این شکل نوع به خصوص انرژی را در اختیار ورود اجنه و شیاطین به بعد انسان ها قرار می دهند.

به اعتقاد آنها انجام این مناسک که از صده های قبل برنامه ریزی شده بود و درست در دروازه بزرگ ساختمان تجارت جهانی ، با انفجار آن انرژی عظیم شیطانی را می توانند آزاد کرده و راه تسلط بر خاور میانه، محل ظهور مهدی موعود(عج) و حوادث آخرالزمانی باز خواهد شد. واین بار نوک پیکان و هدف غاییسان کسی نیست جز اسلام و مسلمین. همانطور که دید پس از حادثه 11سپتامبر بوش با حمله به افغانستان و فاصله کوتاهی اشغال عراق که در استراتژی آخرالزمانی برای آنها اهمیت فوق العاده ای دارد می خواست با حمله به لبنان و پس از آن ایران دکمه  آرماگدون را فشار دهد ولی با عنایت امام عصر و ایستادگی شیعیانش دیدید که چطور ارتش به دندان مجهز اسرائیل در مقابل 2000 سرباز شیعی در جنگ 33 روزه!! تن به شکست دادند و نقشه شوم آنها بار دیگر نقش بر آب شد.

قبل اشاره کردم که  این شبکه شیطانی به شدت نمادگراست !  اعداد مقس ماسونها خاطرتان هست؟

نظم نوین جهانی در سال 1990 برای اولین بار از دهان جرج بوش پدر بیرون آمد، 11سال بعد جرج بوش پسر حادثه طرح ریزی شده سپتامبر اجرا کرد و 11سال بعد هم که باید منتظر اتفاقات 2012 باشیم و آغاز نظم نوین جهانی. همانطور که مشاهده کردید دور از انتظار نبود که 9 سال پس از حادثه 11سپتامبر کلام حق خداوند را در آتش بسوزانند تا بار دیگر یاد آور این نکته شوند شروع ما در سال 1990 هنوز به پایان خود نرسیده است.

همانطور که دید مناسک 11سپتامبر نقطه عطفی بود برای لشکر کشی و تجهیز سپاه کفر اعم از انسان و شیطان و اجنه ( طبق روایات آخرالزمان) و مبارزه این بار تمام سپاه کفر در مقابل تمام حق .

                                                        

 

به راستی چقدر آماده نبرد نهایی شده ایم؟؟

آماده ایم یا ما هم در فریب ها و دنیای پر زرق و برقی که شیطان به کمک آنها برای ما فراهم کرده غرق شده ایم؟؟

                                                

                                                   الهم عجل لویک الفرج

نویسنده: عماد میرزایی

درباره وبلاگ

هر کس این سوال به ذهنش می رسد که امام زمان، این رهبر نجات بخش انتهای تاریخ، چگونه می تواند بر جهان پیروز شود؟ در اینجا امام صادق (ع) یک توجیه بسیار عمیق و کاملاً جامعه شناسانه و تاریخی دارد که: «قدرتهای ستمکار و قطبهای جنایت و ظلم به قدری از درون به فساد خواهند رفت که مقاومتشان را از دست می دهند و آنگاه شما از بیهوشی و خواب خرگوشی بیدار شده و چون مسلح به نیروی ایمان و آگاهی هستید بر آن قدرتهای از درون پوسیده و از بیرون فرسوده پیروز می شوید» و این پیروزی بر اساس منطق و غیبت و سنتهای اجتماعی است، سنتهایی که در اسلام قوانین خداوند است نه قوانین ماتریالیستی.
مدیر وبلاگ : عماد

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

; ثبت نام استشهدایون داوطلب اعزام به بحرین 		rahil.ir

آپلود عكس