تبلیغات
ظهور(نسل شریف) - درباره ی مجموعه ی همچون سرو
ظهور(نسل شریف)
آنکه معترض نیست، منتظر نیست و معترض، منتظر نیست - دکتر علی شریعتی

آرشیو موضوعی

آرشیو

دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :

درباره ی مجموعه ی همچون سرو

هفته ی پیش تلویزیون روشن بود و منم مشغول كارام بودم كه اتفاقی متوجه مجموعه ی همچون سرو كه از شبكه ی 2سه شنبه شبها پخش میشه شدم،وقتی تموم شد انقدر عصبانی بودم كه همه ی غرغرشو به اهالی منزل كردم.

آ

اخه من نمی دونم اگه این هنرمندان عزیز و توانا،فیلم در باب دفاع مقدّس نسازند كسی می گه اینا لالند،نه ببخشید لال كه واسه حرف زدن بود،كسی می گه اینا...اینا...نمی دونم چی میگه! خلاصه منظورم اینه كه اگه فیلم درباره ی دفاع مقدس نسازند، كسی بهشون حرفی نمی زنه،آخه كسی كه استعدادش ساخت فیلم خانه ی سبزه كه زوری نیست بیاد به زور فیلم واسه شهدا بسازه،اونوقت اون فیلم هم مثل خانه ی سبز می سازه،اصلا من نمی دونم همچین جنگ تر و تمیز و پاستوریزه و كاملا در امن و امان،كِی و كجا رخ داده كه این آقایان محترم؛رسام و بیرنگ اومدن به تصویر دراوردنش،معلوم نیست شمال رو ساخته یا جنوب رو؟اصلا دلم از این فیلم پُره،بذار یه كم بی ادب بشم،آقایان رسام و بیرنگ و همه ی بی استعدادان هنری!غلط می كنید مظلومیت شهدا رو،سختی و گرسنگی و تشنگی جنگ رو نمی تونید نشون بدین میاین فیلم می سازین و می فروشین به این ضرغامی،سیمای محترم! غلط می كنی كه میای به هم نسل من كه جنگ رو ندیده می گی تو جبهه رزمنده ها آبگوشت و سبزی خوردن و ترشی لیطه می خوردند و از شدّت بی كاری می نشستن با نامزدشون راجع به خصوصیات اخلاقی و شناخت همدیگه می گفتند،یا جنگ و شهدا رو نمی شناسی،كه لطفا فیلم براشون نسازید و  برین خانه ی سبز 2و3و... رو بسازید یا از سر هم كردن این اراجیف غرض و مرض دارید،این روزا همه گیر دادند یه جوری جنگ و شهدا رو تحریف كنند دیگه...

درباره وبلاگ

هر کس این سوال به ذهنش می رسد که امام زمان، این رهبر نجات بخش انتهای تاریخ، چگونه می تواند بر جهان پیروز شود؟ در اینجا امام صادق (ع) یک توجیه بسیار عمیق و کاملاً جامعه شناسانه و تاریخی دارد که: «قدرتهای ستمکار و قطبهای جنایت و ظلم به قدری از درون به فساد خواهند رفت که مقاومتشان را از دست می دهند و آنگاه شما از بیهوشی و خواب خرگوشی بیدار شده و چون مسلح به نیروی ایمان و آگاهی هستید بر آن قدرتهای از درون پوسیده و از بیرون فرسوده پیروز می شوید» و این پیروزی بر اساس منطق و غیبت و سنتهای اجتماعی است، سنتهایی که در اسلام قوانین خداوند است نه قوانین ماتریالیستی.
مدیر وبلاگ : عماد

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

; ثبت نام استشهدایون داوطلب اعزام به بحرین 		rahil.ir

آپلود عكس