تبلیغات
ظهور(نسل شریف) - ساركوزی! بنزین بی بنزین.
ظهور(نسل شریف)
آنکه معترض نیست، منتظر نیست و معترض، منتظر نیست - دکتر علی شریعتی

آرشیو موضوعی

آرشیو

دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :

ساركوزی! بنزین بی بنزین.

                

 

ببین ساركوزی! ما ایرانی ها یه شعر داریم كه می گه:"بنی آدم اعضای یكدیگرند،كه در آفرینش زیك گوهرند" ولی بنزین بی بنزین!!

 

تو باید واقع بین باشی،ما ایرانی ها یه ضرب المثل داریم كه می گه:"چاه مكن بهر كسی اول خودت دوم كسی."

 

 یادته وقتی داشتین برای فتنه ی بعد از انتخابات  كشور ما،آتیش بیاری می كردین،با اعتماد به نفس كامل،می گفتی":ما به ایران بنزین نمیدیم و جمهوری اسلامی را تحریم می كنیم؟"

 

 ما ایرانی ها یه ضرب المثل دیگه هم داریم كه می گه:"عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد." این تحریم شما هم به بركت حكومت اسلامی و ولایت فقیه و این مسائلی كه شما اصلاً ازشون سر در نمیارین،مایه ی پیشرفت ما شد و خیلی زود تونستیم خودمون بنزین تولید كنیم و الأنم به كوری چشم شما،ساعت 12 شب كارت سوختمون شارژ می شه  و می تونیم بریم یه حالی به باك ماشینمون بدیم.

راستی شنیدم تو فرانسه مدت زیادیه كه حتی یك قطره بنزین هم پیدا نمی شه،شنیدم مردم پاریس هر روز راهپیمایی می كنند و اغتشاشگران بدجوری دارن پاریس رو  به آتیش می كشند،آخِی! انگار همه ی شعارهاشونم علیه تو میدن،راستی شما كه تو تحریم نیستید،خب از یه جایی بنزین جور كن،خوب نیست انقدر مردمتون شلوغ می كنند،بیچاره ها خب حق دارند،می دونی چند وقته بنزین ندارند؟!

البته خواستی فكری برای تهیه ی بنزین كنی،یك سال و اندی پیش رو به یاد بیار كه باد تو گلو انداختی و گفتی ما جمهوری اسلامی ایران رو تحریم می كنیم و بهش بنزین نمی دیم،می دونی، ما اصولا شعر و ضرب المثل زیاد داریم،یه ضرب المثل دیگه هم داریم كه می گه :"گهی پشت به زین و گهی زین به پشت." حالا اگر معنی این جمله رو نمی فهمی اشكال نداره ، مَخلص كلوم؛ بنزین بی بنزین!

مطلب فوق امروز در وبلاگ شخصی من (ماه غریبستان) كار خواهد شد.

استفاده از این مطلب با ذكر منبع (ماه غریبستان و نسل شریف) بلا مانع می باشد.

 

درباره وبلاگ

هر کس این سوال به ذهنش می رسد که امام زمان، این رهبر نجات بخش انتهای تاریخ، چگونه می تواند بر جهان پیروز شود؟ در اینجا امام صادق (ع) یک توجیه بسیار عمیق و کاملاً جامعه شناسانه و تاریخی دارد که: «قدرتهای ستمکار و قطبهای جنایت و ظلم به قدری از درون به فساد خواهند رفت که مقاومتشان را از دست می دهند و آنگاه شما از بیهوشی و خواب خرگوشی بیدار شده و چون مسلح به نیروی ایمان و آگاهی هستید بر آن قدرتهای از درون پوسیده و از بیرون فرسوده پیروز می شوید» و این پیروزی بر اساس منطق و غیبت و سنتهای اجتماعی است، سنتهایی که در اسلام قوانین خداوند است نه قوانین ماتریالیستی.
مدیر وبلاگ : عماد

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

; ثبت نام استشهدایون داوطلب اعزام به بحرین 		rahil.ir

آپلود عكس