تبلیغات
ظهور(نسل شریف) - این جمهوری اسلامی هم عجب قدرتی داره ها!
ظهور(نسل شریف)
آنکه معترض نیست، منتظر نیست و معترض، منتظر نیست - دکتر علی شریعتی

آرشیو موضوعی

آرشیو

دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :

این جمهوری اسلامی هم عجب قدرتی داره ها!

این جمهوری اسلامی هم عجب قدرتی داره ها!

 اون همه آدم رو كه از ایران برد لبنان برای استقبال از احمدی نژاد بماند،هزینه ی رفت و آمد اون بندگان خدا بماند،اینكه اون همه ایرانی رو برد بیخ گوش اسرائیل وحشی،بعد هم صحیح و سالم برگردوند ایران بماند...

 

اینكه این نظام انقدر محبوبه و ارزش داره كه اون همه آدم بخاطرش خطر كردند و رفتند استقبال از احمدی نژاد بماند،حالا شنیدید كه برای استقبال از حضرت آقا هم،كلی آدم از كنیا و آمریكای لاتین و مالزی و.... آورده بود،خبر و عكسهاش رو حتی سایتهای اونوری هم زدند.

واقعاً این نظام مقدّس چه قدرتی داره! این همه پرواز خارجی رفت و برگشت برای یك روز!! این همه طرفدار كه حاضر میشن بیان ایران برای استقبال،عجب محبوبیتی داره رهبرم،تا كور شود هر آنكه نتواند دید.

 فقط من یك انتقاد دوستانه به نظام دارم؛خب این چه كاریه؟وقتی این نظام انقدر طرفدار داره كه راحت می تونه ایرانیا رو ببره لبنان و خارجیا رو بیاره ایران،هر دو مورد هم با هدف استقبال،خب خارجیا رو همون خارج نگه داره برای استقبال،ایرانیا هم همین جا استقبال برند دیگه!

كلاًً خودتون رو ناراحت نكنید،خدا رو شكر كنید كه دشمنان ما از احمقها هستند.

همین مطلب همزمان در وبلاگ شخصی من(ماه غریبستان)كار شده است

استفاده از این مطلب با ذكر منبع (ماه غریبستان-نسل شریف)بلا مانع است

درباره وبلاگ

هر کس این سوال به ذهنش می رسد که امام زمان، این رهبر نجات بخش انتهای تاریخ، چگونه می تواند بر جهان پیروز شود؟ در اینجا امام صادق (ع) یک توجیه بسیار عمیق و کاملاً جامعه شناسانه و تاریخی دارد که: «قدرتهای ستمکار و قطبهای جنایت و ظلم به قدری از درون به فساد خواهند رفت که مقاومتشان را از دست می دهند و آنگاه شما از بیهوشی و خواب خرگوشی بیدار شده و چون مسلح به نیروی ایمان و آگاهی هستید بر آن قدرتهای از درون پوسیده و از بیرون فرسوده پیروز می شوید» و این پیروزی بر اساس منطق و غیبت و سنتهای اجتماعی است، سنتهایی که در اسلام قوانین خداوند است نه قوانین ماتریالیستی.
مدیر وبلاگ : عماد

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

; ثبت نام استشهدایون داوطلب اعزام به بحرین 		rahil.ir

آپلود عكس