تبلیغات
ظهور(نسل شریف) - داستان یک هک ...
ظهور(نسل شریف)
آنکه معترض نیست، منتظر نیست و معترض، منتظر نیست - دکتر علی شریعتی

آرشیو موضوعی

آرشیو

دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :

داستان یک هک ...

قبل از هر چیز باید بابت تاخیر در به روز شدن این وبلاگ عذرخواهی و از  تمام  نسل شریف هایی که به وبلاگ خودشون یعنی ظهور محبت داشتند تشکر کنم.

                                                                  

                                    21 اکتبر

حقیقتش مقصر اصلی آقای رئیس جمهور بود !!

داستان از اونجایی شروع شد که دکتر تو صحن سازمان ملل قضیه 21اکتبر!  رو مطرح کرد و گیر داد به این برج های سه قولو! ، من ساده هم گول حرف های دکتر خوردم و  شروع کردم به نوشتن مطلب و ادامه ماجرا...

اما دست بر قضا نگو این ارتش سایبری اونوریا نسبت به کلمه 21اکتبر! آلرژی داره و اصلا دوست نداره این اعداد و اسم مقدسشونو هر کی و هرجا بیاره، البته نسبت به چند تا چیز دگه هم گویا آلرژی داره مثل عکس جورج wc اونم هنگام خوندن کتاب قانون پدربزرگ( بالاخره اون یکی از کتب مقدس شیطان پرست هاست) یا عکس های شیطان در کنار آیات قرآن(رجوع شود به هیئت محبان اهل بیت http://tipemoslem.blogfa.com/)

خلاصه این ارتش محترم  لطف فرمودند پیام های مکرر  اختصاصی صرفا برای مطلب "حقیقت 21اکتبر!" گذاشتند و به صورت انتخابی عکس های بعضی از مطالب این وبلاگ رو حذف نمودند و خلاصه کار کردن تو محیط میهن بلاگ رو برای ما بسیار دشوارکردند تا جایی که ما نتونستیم حتی جواب بعضی از دوستان خوبمون رو هم بدیم.

برای آگاهی دوستان نسبت به یکی از شیوه های هک کردن بیگانگان چند مورد از نظرات آغشته به ویروس رو در مطلب حقیقت 21 اکتبر!! (قسمت اول) پاک نکردم که بتونید ببینید. ((( فقط هواستون باشه هیچ کدوم از لینک هاشونو باز نکنید، بعدا نگید نگفتما ! )))


پی نوشت:

اول باید از استاد عزیزم آقای علی اکبر رائفی پور به خاطر حضورشون در این وبلاگ و پیام دلگرم کنندشون در مطلب حقیقت 21 اکتبر! (قسمت دوم) کمال تشکر رو بکنم.

دوم اینکه خواشا اینقدر به صهیونیست ها و شیطان پرست ها گیر ندین، گول دکتر رو نخورید بذارید یه وبلاگ آروم و بی دردسر داشته باشید!

سوم هم خیلی دوست داشتم از جنایات منافقین تو کشورمون مطلب بنویسم که قسمت نشد ولی دوستان میتونند به وبلاک ماه غریبستان http://www.maheqaribestan.pelakfa.com/ مراجعه کنند و 3 قسمت درباره جریان نفاق رو  بخونند

درباره وبلاگ

هر کس این سوال به ذهنش می رسد که امام زمان، این رهبر نجات بخش انتهای تاریخ، چگونه می تواند بر جهان پیروز شود؟ در اینجا امام صادق (ع) یک توجیه بسیار عمیق و کاملاً جامعه شناسانه و تاریخی دارد که: «قدرتهای ستمکار و قطبهای جنایت و ظلم به قدری از درون به فساد خواهند رفت که مقاومتشان را از دست می دهند و آنگاه شما از بیهوشی و خواب خرگوشی بیدار شده و چون مسلح به نیروی ایمان و آگاهی هستید بر آن قدرتهای از درون پوسیده و از بیرون فرسوده پیروز می شوید» و این پیروزی بر اساس منطق و غیبت و سنتهای اجتماعی است، سنتهایی که در اسلام قوانین خداوند است نه قوانین ماتریالیستی.
مدیر وبلاگ : عماد

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

; ثبت نام استشهدایون داوطلب اعزام به بحرین 		rahil.ir

آپلود عكس