تبلیغات
ظهور(نسل شریف) - میدان لولوی ایران تخریب گردید!!
ظهور(نسل شریف)
آنکه معترض نیست، منتظر نیست و معترض، منتظر نیست - دکتر علی شریعتی

آرشیو موضوعی

آرشیو

دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :

میدان لولوی ایران تخریب گردید!!

در حالیکه همواره مسئولین حراست و نظم و امنیت ورزشگاه آزادی در قبال بسیاری از بداخلاقی های دور از شان ایران و ایرانی در حین برگزاری مسابقات ورزشی سکوت کرده اند و نهایت صبر و بردباری را از خود به نمایش گذارده اند و سایر مسئولین مربوطه نیز با لطائف الحیلی ، خطاهای بزرگ برخی بداخلاقان و هنجارشکنان در عرصه ورزش و فرهنگ کشور را لاپوشی کرده و با مصاحبه های مختلف سعی در توجیه و انکار وقوع چنین رفتارهایی در میادین ورزشی شده اند، دیروز در ورزشگاه آزادی تهران اتفاقاتی رخ داد که متاسفانه دل هر منصف و مسلمانی را به درد آورد .
                                                    


جوانان انقلابی و محبین حضرت زهرای مرضیه (س) که از جنایات و خیانتهای رژیم آل سعود و آل خلیفه علیه مردم و شیعیان مظلوم بحرین و سکوت معنادار جوامع بین اللملی به تنگ آمده بودند، برای نشان دادن اوج خشم و نفرت خویش از این دو رژیم خبیث و اعتراض به رفتارهای دوگانه و متناقض جوامع بین اللملی در قبال کشتار شیعیان مظلوم بحرین، از سراسر ایران اسلامی خود را به ورزشگاه آزادی رسانده بودند امّا در عین ناباوری نه تنها با ممانعت انتقال دست نوشته ها و پرچم های خود به داخل ورزشگاه مواجه شدند بلکه در کمال تاسف زمانیکه شعارهایی در دفاع از مردم مظلوم بحرین سر می دادند با رفتار خشن و ضرب و شتم نیروهای ناجا روبرو شدند.


حال برخی مسئولین کشور را چه شده است که اینگونه هول کرده و ترس سراسر وجودشان را فرا گرفته است و در قبال اخم رسانه های وهابی به خود لرزیده اند؟! آیا جریمه احتمالی AFC اینچنین ترس به اندامتان انداخته که وادار شده اید کشتار و جنایات رژیمهای خبیث آل سعود و آل خلیفه ملعون را نادیده بگیرید؟! آیا ورزش شیعیان باید همچون ورزش کفار و مستکبران صرفا به بعد اقتصادی و قهرمانی آن اکتفا شود؟! آیا ابراز همدردی با کشتار شیعیان مظلوم بحرین و شکنجه و آزار آنها توسط رژیمهای نامشروع منطقه با حمایت استکبار جهانی، آنچنان جرم بزرگی است که نیروهای نظامی و امنیتی مجبور گشته تا چنین برخورد خشن و شدیدی از خود بروز دهند؟! آیا زمین سبزتان از خاک آغشته به خون بی پناهان شیعه بحرین مقدس تر است که شما را چنین به خشم آورده است؟! آیا برچیده نشدن تور دروازه هایتان و از بین نرفتن حیثت فوتبالیتان آنهم در انظار دشمنان مظلومین و مستضعفین عالم، بر دفاع از حرمت ناموس و جان و شرف شیعه ارزنده تر است، که کوچکترین مدارایی از خود نشان ندادید؟!  آری شیعه همواره سیلی خور و طعنه شنو از دشمنان مادر سادات بوده و خواهد بود تا فرزندش مهدی (عج) بیاید امّا چه دردناک است که همسایگان و روزی خوران سفره مولا،  آتش بیار معرکه باشند و با شمشیر خشم  خود مدافعان حریم و خانه علی(ع) را تهدید کنند. و چه مظلومند شیعیان بحرین که میدان لولوی امیدشان بار دیگر تخریب گردید و اینک دشمن چه شاد و خندان است و زهرا(س) چقدر غمگین و نالان که عزاداران و داغدارانش با سینه و بازوی کبود به استقبال فاطمیه خواهند رفت.


به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری-تحلیلی همت مضاعف:

در جریان این برخورد”سرهنگ طواف” با حضور در جمع این افراد به بهانه صحبت نمودن با آنها از ورزشگاه خارجشان نموده و سپس دستور ضرب و شتم شدید همراه با فحاشی های ناموسی را به سربازانش داده است.

در ضمن گروهبان”حسین ریوندی” در شدت عمل و دادن ناسزا های ناموسی به این افراد گوی سبقت را از دیگر همکارانش ربود.

در جریان این ضرب و شتم،”امیر رضا آل حبیب” از وبلاگ نویسان ارزشی و نامی، صاحب وبلاگ “آرپی جی زن جنگ نرم” از تمامی نواحی دچار کبودی و از ناحیه سر دچار شکستگی ،”حامد طالبی” خبرنگار،در اثر ضرب و شتم شدید دچار ترکیدگی لب و دهان،قادر مهری در اثر برخورد  باتوم دچار کبودی از ناحیه کتف و دست و عماد میرزایی به دلیل برخورد مستقیم باتوم به چشمش دچار آسیب جدی در این ناحیه شده است.درباره وبلاگ

هر کس این سوال به ذهنش می رسد که امام زمان، این رهبر نجات بخش انتهای تاریخ، چگونه می تواند بر جهان پیروز شود؟ در اینجا امام صادق (ع) یک توجیه بسیار عمیق و کاملاً جامعه شناسانه و تاریخی دارد که: «قدرتهای ستمکار و قطبهای جنایت و ظلم به قدری از درون به فساد خواهند رفت که مقاومتشان را از دست می دهند و آنگاه شما از بیهوشی و خواب خرگوشی بیدار شده و چون مسلح به نیروی ایمان و آگاهی هستید بر آن قدرتهای از درون پوسیده و از بیرون فرسوده پیروز می شوید» و این پیروزی بر اساس منطق و غیبت و سنتهای اجتماعی است، سنتهایی که در اسلام قوانین خداوند است نه قوانین ماتریالیستی.
مدیر وبلاگ : عماد

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

; ثبت نام استشهدایون داوطلب اعزام به بحرین 		rahil.ir

آپلود عكس