تبلیغات
ظهور(نسل شریف) - ستاره شناسی
ظهور(نسل شریف)
آنکه معترض نیست، منتظر نیست و معترض، منتظر نیست - دکتر علی شریعتی

آرشیو موضوعی

آرشیو

دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :

ستاره شناسی

  

فرازهایی از زندگی نامه

شهید فرامرز رمضان زاده در تاریخ 1341 در یك خانواده مذهبی چشم به جهان گشود.از بچگی كودكی آرام و ساكت بود.از سن سه سالگی نماز می خواند و روزه می گرفت.در مدرسه جزء بچه های زرنگ و ممتاز بود.بعد ازگرفتن یپلم میخواست وارد دانشگاه شود كه انقلاب شد و دانشگاه تعطیل شد .

در تاریخ 5/1/1362برای خدمت سربازی به مدت سه ماه به منطقه عجب شیر رفت و دوره آموزشی را آنجا گذراند و از آن جا به پادگان مراغه اعزام شد.در آن جا به بعضی از بچه های درجه دار درس می داد. با شروع به جبهه رفت و رشادتهای زیادی از خود نشان داد و بالاخره در عملیات خیبر در منطقه طلائیه به سوی حق شتافت آن جا كه جایگاه اصلی اش بود .

فرازهایی از وصیت نامه

سلام بر مهدی موعود (عج) منجی مستضعفین از چنگال مستکبرین روحی و ارواح العالمین له الفداه برپاکننده حکومت عدل الهی و سلام برنایب برحقش حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی و زمینه ساز حکومت حضرت مهدی (عج) . با سلام به پدر و مادر از جان بهترم شما عزیزانی که زندگی و آسایش خود را فدای من ناقابل نمودید .

باید توجه داشت که امروز پای اسلام در کار است .ایران اسلامی ما امروز شاهد نبردی حیاتی با این جنایتکاران شرق و غرب جنگ با صدام جنگ با کفر و الحاد است در این جبهه عزیزان ما با خون خود وضو گرفته و در محراب عشق به شوق دیدار معشوق جان می دهند .

خداوند در قرآن کریم می فرماید : « انا هدیناه السبیل اما شاکرا و اما کفورا  » من از جانب خدا امانتی بودم در دست شما و شما چه خوب توانستید این امانت را به صاحب اصلیش یعنی خداوند متعال بازگردانید . خون من ازخون هزار شهیدی که درانقلاب اسلامی به پیشگاه خداوند متعال هدیه کرده اید رنگین تر و با ازرش تر نیست . لذا از آنجا که زندگی ام اثر مثبتی برای اسلام و مسلمین نداشته امید آن دارم که شهادتم دراین راه موثر افتد .

به شما توصیه می کنم که حتماً در تمام مسائل گوش به فرمان ولی فقیه باشید چرا که امر او امر خداوند کریم است و اطاعت او واجب است .

بر مزارم نگریید و به هیچ وجه بی تابی نکنید . دل به یاد خدا محکم دارید و فقط به جان امام امت تا می توانید دعا کنید و از خدا تعجیل در امر ظهور مولا امام زمان (عج) را بخواهید . حتماً در اجتماعات مذهبی کما فی السابق شرکت کنید . نماز جمعه ، نماز جماعت و دعای کمیل را به هیچ وجه ترک نکنید ، که از بهترین راه های قرب و نزدیکی به خدا است .

در خاتمه به یاد گفته ای از برادران افتادم که می گفت : «پدران و مادرانمان حق عظیمی بر گردن ما دارند چرا که فرزندانشان را سانت به سانت بزرگ کرده اند و متر به متر تقدیم پیشگاه الهی کرده اند .» خب این هم تکلیف بر همه بوده بر همه است امیدوارم که ما را حلال کرده باشند ان شاءالله .

من هم از خدا می خواهم که خدایا از سالهای عمر ما بکاه و به ثانیه ای از عمر امام امت بیفزا .

درباره وبلاگ

هر کس این سوال به ذهنش می رسد که امام زمان، این رهبر نجات بخش انتهای تاریخ، چگونه می تواند بر جهان پیروز شود؟ در اینجا امام صادق (ع) یک توجیه بسیار عمیق و کاملاً جامعه شناسانه و تاریخی دارد که: «قدرتهای ستمکار و قطبهای جنایت و ظلم به قدری از درون به فساد خواهند رفت که مقاومتشان را از دست می دهند و آنگاه شما از بیهوشی و خواب خرگوشی بیدار شده و چون مسلح به نیروی ایمان و آگاهی هستید بر آن قدرتهای از درون پوسیده و از بیرون فرسوده پیروز می شوید» و این پیروزی بر اساس منطق و غیبت و سنتهای اجتماعی است، سنتهایی که در اسلام قوانین خداوند است نه قوانین ماتریالیستی.
مدیر وبلاگ : عماد

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

; ثبت نام استشهدایون داوطلب اعزام به بحرین 		rahil.ir

آپلود عكس