تبلیغات
ظهور(نسل شریف) - دل نوشته
ظهور(نسل شریف)
آنکه معترض نیست، منتظر نیست و معترض، منتظر نیست - دکتر علی شریعتی

آرشیو موضوعی

آرشیو

دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :

دل نوشته

سلام آقای مهربانی ها.

شنیده ام شما دل های شکسته را می خری، دل من شکسته یا نه بهتر بگویم خرد شده، نمی دانم در قاموس شما اگر دلی شکسته تر باشد خریدنی تر است یا نه !

آقای مهربانی ها شما جایی را میشناسی که بتوانم غرور بخرم ؟! راستی شنیده ام قیمت غرور بسی گران شده است . می گویند نرخ غرور را با ارز محاسبه می کنند! آخر این روزها هرچه ارز گران تر می شود برخی ها مغرور می شوند!!

اصلا از خیر غرور گذشتم. عمو عباس مهربان شما دکانی داشت که در آن غیرت می ساخت و غیرت می فروخت. می خواهم غیرتم را تعمییر کنم !

آقای مهربانی ها خدا فرزندت مهدی را حفظ کند اگر خریدار دل شکسته من هستی بهایش را به عمویت بده تا غیرتم را مرممت کند.

حال سعی خواهم کرد با غرورم کنار بیایم.

غرورم ...

درباره وبلاگ

هر کس این سوال به ذهنش می رسد که امام زمان، این رهبر نجات بخش انتهای تاریخ، چگونه می تواند بر جهان پیروز شود؟ در اینجا امام صادق (ع) یک توجیه بسیار عمیق و کاملاً جامعه شناسانه و تاریخی دارد که: «قدرتهای ستمکار و قطبهای جنایت و ظلم به قدری از درون به فساد خواهند رفت که مقاومتشان را از دست می دهند و آنگاه شما از بیهوشی و خواب خرگوشی بیدار شده و چون مسلح به نیروی ایمان و آگاهی هستید بر آن قدرتهای از درون پوسیده و از بیرون فرسوده پیروز می شوید» و این پیروزی بر اساس منطق و غیبت و سنتهای اجتماعی است، سنتهایی که در اسلام قوانین خداوند است نه قوانین ماتریالیستی.
مدیر وبلاگ : عماد

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

; ثبت نام استشهدایون داوطلب اعزام به بحرین 		rahil.ir

آپلود عكس