تبلیغات
ظهور(نسل شریف) - موج سراب
ظهور(نسل شریف)
آنکه معترض نیست، منتظر نیست و معترض، منتظر نیست - دکتر علی شریعتی

آرشیو موضوعی

آرشیو

دوستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :

موج سراب

                                 وقتی شهردار تهران خواب بود


صهیونیستها هر نقطه ی دنیا كه خواستند یك ساختمانی بسازند آن علامت نحس ستاره ی داوود را سعی كردند یك جوری رویش تثبیت كنند؛كار سیاسی شان اینجوری است.                                                                                                             

مقام معظم رهبری

روزی كه فهمیدم میخوان به بهانه ی مترو مجسمه ی میدون انقلاب رو بردارن خیلی حسرت خوردم ،دلم واسه "انقلاب" تنگ شد،یاد فیلم "خداحافظ رفیق" افتادم،وقتی با موتوراشون دور میدون انقلاب چرخیدند و یكی شون كه تازه شهید شده بود گفت خداحافظ میدون انقلاب!

حالا كه 31سال از انقلاب گذشته،جای اون مجسمه كه همه  خاطرات ایستادن این انقلاب رو- از راهپیمایی ها و تجمع ها گرفته تا كینه توزی منافقین و...- تو ذهن سنگی خوش ثبت كرده بود، خالیه!

 در عوض یه میدون انقلاب داریم كه خالیه از رنگ و بوی انقلابی ای كه اون مجسمه ی بی جون به اون میدون و خیابون می داد.

یه میدون انقلاب كه توش پر از ستاره های شش پر داووده!

یه میدون انقلاب پر از عَلَم یهود!

خنده دار نیست؟! مِیدونی كه 31 سال شعار "مرگ بر اسرائیل" رو با ما تكرار كرد حالا شده جایگاه نشونه ی اسرائیل!

نمی دونم شهردار با بصیرت شهرمون كجا بود وقتی مهره های اسرائیلی داشتند به میدون ضد صهیونیست ما،رنگ و لعاب صهیونیستی می دادند!شاید تو تونل توحید گیر كرده بود،به قول حسین قدیانی بی خیال تنگه احد شده بود و چسبیده بود به تونل توحید.

چطوره  به سردار قالیباف پیشنهاد بدیم به طرح های مخلصانه ی تهران سازیش و رسیدگی به ریخت و پاش فرهنگسراها وپاركها،از بودجه بیت المال،تغییر نام "میدان انقلاب اسلامی" رو هم اضافه كنه، بهش بگیم تغییر نامش رو بسپاره به همون كسی كه اسم "مصلای امام خمینی" رو به "مصلای  تهران" تغییر داد و تو مترو هیچ اثری از ایستگاهی به نام "مصلای امام خمینی (ره)" باقی نذاشت!

درباره وبلاگ

هر کس این سوال به ذهنش می رسد که امام زمان، این رهبر نجات بخش انتهای تاریخ، چگونه می تواند بر جهان پیروز شود؟ در اینجا امام صادق (ع) یک توجیه بسیار عمیق و کاملاً جامعه شناسانه و تاریخی دارد که: «قدرتهای ستمکار و قطبهای جنایت و ظلم به قدری از درون به فساد خواهند رفت که مقاومتشان را از دست می دهند و آنگاه شما از بیهوشی و خواب خرگوشی بیدار شده و چون مسلح به نیروی ایمان و آگاهی هستید بر آن قدرتهای از درون پوسیده و از بیرون فرسوده پیروز می شوید» و این پیروزی بر اساس منطق و غیبت و سنتهای اجتماعی است، سنتهایی که در اسلام قوانین خداوند است نه قوانین ماتریالیستی.
مدیر وبلاگ : عماد

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

; ثبت نام استشهدایون داوطلب اعزام به بحرین 		rahil.ir

آپلود عكس